Lenovo | Multi-Mode Pro Plus Mouse | 6050 | Wireless | Bluetooth 5.3 | Eclipse Black
- TootjadLenovo
- Mudel: 4Y51S61876
- Saadavus: 5
-
28€
Lenovo | Multi-Mode Pro Plus Mouse | 6050 | Wireless | Bluetooth 5.3 | Eclipse Black
| All | |
| Connection type | Bluetooth 5.3 |
| DPI | Up to 4000 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 126.00 mm |
| Gross height (mm) | 50.00 mm |
| Gross weight | 1.32 kg |
| Gross width (mm) | 67.00 mm |
| Kerimine | 4-way scroll wheel (up/down/tilt left/tilt right) |
| Key life span | 5 million |
| Net weight | 0.65 kg |
| Number of buttons | 10 (left, right, scroll click, tilt left, tilt right, DPI, forward, back, channel switch and pairing, on/off) NULL |
| Operating system | Windows 10, Windows 11 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 758 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 60.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | Multi-Mode Pro Plus Mouse |
| Producer product name | 6050 |
| Seadme tüüp | Wireless |
| Sensors | IR Optical |
| Tare weight (kg) | 0.67 kg |
| Toetatud akude arv | 1x AA |
| Toote värv | Eclipse Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





